Szkolny dzień profilaktyki

Dnia 1 kwietnia 2016 roku uczniowie szkoły podstawowej ZPO wzięli udział w Szkolnym Dniu Profilaktyki, który przebiegał pod hasłem „Bezpieczna i przyjazna szkoła”– pokochać ciszę. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach wiekowych: uczniowie klas 1-3 SP i 4-6 SP. Uczniowie z grupy młodszej przygotowali program promujący bezpieczeństwo w szkole i poza nią, zaś uczniowie grupy starszej proszeni byli o przygotowanie znaków zabraniających biegania i hałasowania w czasie przerwy lub promujących ciszę i kulturalne zabawy podczas przerwy oraz program promujący bezpieczeństwo. Uczniowie zostali zapoznani ze szkodliwym działaniem hałasu.

Jury w składzie: Agata Sart, Katarzyna Musiał, Gabriela Mercik nagrodziło uczniów klasy 2a SP i uczniów klasy 5a SP.

Gabriela Mercik

Szkolny dzień profilaktyki - Pokochajmy ciszę