„Kopciuszek” w wykonaniu nauczycieli Zespołu Placówek Oświatowych w Boronowie

Po raz kolejny nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z Zespołu Placówek Oświatowych w Boronowie zrealizowały przedstawienie dla dzieci. Do przedstawienia zaangażowano także rodziców, kilku uczniów oraz przyjaciół szkoły. Tym razem była to inscenizacja bajki „Kopciuszek”, którą ze względu na duże zainteresowanie wystawiono w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie dwukrotnie; 31 marca br. dla dzieci i 3 kwietnia br. dla mieszkańców Boronowa oraz zaproszonych gości. Wielkim atutem przedstawienia była piękna muzyka, skomponowana i wykonana przez pana Pawła Sukiennika. Na szczególną uwagę zasługiwała także scenografia, którą przygotowała pani Katarzyna Góral. Zachwyt publiczności budziła przepiękna kareta, wykonana przez rodziców naszych uczniów pana Jarosława Hońcę i panią Klaudynę Goj. Bajkowy nastój podkreślały również wspaniałe kreacje, które zaprojektowali sami aktorzy-amatorzy. Gra „aktorów”, muzyka piękne stroje oraz dekoracje, przyciągnęły uwagę publiczności, która z dużym zainteresowaniem oglądała spektakl i gromkimi brawami nagrodziła występ.

Aktorzy-amatorzy z Boronowa ;)