BAL KARNAWAŁOWY 2016

„A w karnawale, a w karnawale to wszyscy w głowach mają bale...”

3 lutego 2016 r. w sali GOK w Boronowie odbył się bal karnawałowy dla dzieci klas I-III. Na uczniów, którzy bardzo licznie przybyli na to radosne wydarzenie, czekało wiele atrakcji, dobrej zabawy i niespodzianek. Nasze pociechy były przebrane za bohaterów znanych bajek. Podziwialiśmy księżniczki, piratów, rycerzy, Batmana, Zorro, policjantów i inne ciekawe postaci - niektóre dzieci było trudno rozpoznać! Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorów - Panią Sarę wraz z Myszką Miki, którzy porywali do tańca, wesołych zabaw i konkursów. Wiele radości wywołały kręcone balony, które dzieci otrzymały na zakończenie. Kiedy zabawa dobiegła końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Bal dostarczył im wielu radosnych i niezapomnianych przeżyć.

Serdecznie dziękujemy Paniom Urszuli i Teresie Mzyk za pyszne ciastka, które upiekły dla wszystkich dzieci, dziękujemy rodzicom za pomoc w dekorowaniu sali, sprzątaniu dekoracji po balu oraz za zaangażowanie w przygotowaniu balowych strojów. Następny bal za rok!

Otylia Majchrzyk