„Królewna śnieżka”

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny został uczczony w nietypowy sposób zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Wszystko za sprawą tego, że role się odwróciły i tym razem to grono pedagogiczne oraz rodzice występowali na scenie, a na widowni zasiedli uczniowie. Przedsięwzięcia podjęli się nauczyciele uczący w przedszkolu i klasach I – III. Po intensywnych próbach na scenie wystawiona została sztuka pt. „Królewna Śnieżka”. Przedstawienie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie wspaniała dekoracja i stroje, w których tworzenie chętnie włączyli się rodzice. Scenariusz został wzbogacony o aranżację muzyczną oraz elementy tańca. Gromkie brawa widowni świadczyły o tym, że nauczyciele zdali egzamin z aktorstwa na piątkę!

Obsada:
Narrator - Piotr Hankus