BAJKOWA REWIA NA LODZIE

25 kwietnia uczniowie klas pierwszych i drugich SP mogli uczestniczyć w niecodziennym widowisku. W piątkowy poranek ruszyliśmy na wycieczkę do Opola, by tam w hali MOSiR obejrzeć widowisko pt. „Śpiąca Królewna” w wykonaniu łyżwiarzy MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE. Przepiękne, kolorowe kostiumy postaci bajkowych, w które wcielili się łyżwiarze zachwyciły zarówno dzieci jak i dorosłych widzów. Zsynchronizowany taniec oraz akrobacje na lodzie wywoływały burzę oklasków. W scenariusz tytułowej baśni zręcznie zostali wplecieni bohaterowie innych bajek jak np. Kot w Butach, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Aladyn, którzy zostali zaproszeni na bal. Całość wzbogaciła piękna muzyka, gra świateł i efekty pirotechniczne.

W drodze powrotnej dzieci dzieliły się wrażeniami i wspominały najzabawniejsze momenty rewii. Myślę, że na długo pozostanie ona w ich pamięci J.

Irena Brol