Góra Grosza - 2016

Góra Grosza 2016

„IMIENINY U ANDZRZEJA”

„IMIENINY U ANDZRZEJA” pod takim hasłem dnia 30 listopada 2016 roku odbył się dla uczniów szkoły podstawowej apel, który przygotowali uczniowie należący do Kółka Misyjnego. Uczniowie zostali zaznajomieni z wybranymi postaciami świętych, którzy przy melodii piosenki: jedzie pociąg z daleka przybyli na salę tworząc alfabet świętych. Każdą literkę reprezentował jeden przedstawiciel nieba. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie.

Gabriela Mercik

PROTOKÓŁ WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W porozumieniu z Dyrektorem Szkoły oraz Opiekunem Samorządu Uczniowskiego 13. 09. 2016 r. przeprowadzono wyboru do Samorządu uczniowskiego.
W skład komisji wyborczej wchodzili uczniowie: Kamila Erlebach, Milena Jaksik, Andżelika Smol wraz z przewodniczącą komisji Anastazją Masoń.

Komisja wyborcza po zakończeniu głosowania dokonała podsumowania wyników oraz przedstawiła je opiekunowi Samorządu.

Wyniki wyborów do Samorządu uczniowskiego w dniu 13. 09. 2016 roku:

Ilość głosów oddanych - 183

Ilość oddanych głosów nieważnych – 1.

Ilość głosów ważnych –182 .

Osoby, które otrzymały mandat członka Samorządu Uczniowskiego to:

• Emilia Sojka -44 głosy .
  • Julia Lisek -35 głosy.
  • Oliver Swatek -26 głosy.
  • Wiktoria Barwicka -24 głosy.
  • Eryk Lisek -22 głosy
  • Emilia Małysa- 19 głosów.
  • Jakub Nokielski- 12 głosów.

Podział funkcji i zadań oraz opracowanie programu pracy Samorządu Uczniowskiego odbędzie się na pierwszym zebraniu jego członków.

A.K-D