Koncert profilaktyczny

W dniu 13.11.2018 roku w naszej szkole odbył się koncert profilaktyczny:

„Czy słowem można zranić?!” Jacek Musiatowicz z synem Michałem, czyli profilaktyka bez prelekcji. Koncert poświęcony był zagadnieniom kultury języka, cyberprzemocy, alkoholu, narkotyków, dopalaczy.

Poniżej zamieszczam kilka słów na temat twórcy przedstawienia, które wśród naszych uczniów i nauczycieli wzbudziło zainteresowanie, chwilami wzruszenie, chwilami szczery śmiech wywołany poczuciem humoru prowadzącego, ale przede wszystkim skłoniło do refleksji.

Jacek Musiatowicz – laureat nagrody PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ za wybitną osobowość twórczą. Laureat 33 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, laureat nagrody literackiej im. Józefa Kraszewskiego, autor tekstów piosenek znanych polskich artystów. Twórca muzyki do filmu : „A ty mnie ponad” – film o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie.