Zaproszenie na zajęcia adaptacyjne

Wszystkie dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 po raz pierwszy będą uczęszczały do grupy „Maluszków” w naszym Przedszkolu, zapraszamy na zajęcia adaptacyjne. Zajęcia odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia od wtorku 29.08.2017 r. do czwartku 31.08.2017 r. w godzinach od 9:00 do 11:00.

Celem zajęć jest integracja dzieci, swobodne rozmowy z rodzicami, przybliżenie form pracy z dziećmi, poznanie sali i otoczenia przedszkola, a przede wszystkim eliminacja stresu związanego z rozpoczęciem zajęć w nowym roku przedszkolnym.

Pragniemy, aby Państwa pociechy z radością i uśmiechem uczęszczały do naszego Przedszkola i bez płaczu witały każdy wspólnie spędzony w nim dzień. 29 sierpnia br. o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami najmłodszych dzieci z grupy „Maluszków”.

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dodatkowe informacje