„Bajkowy wieczór”

15 marca po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbył się Bajkowy wieczór. Był to magiczny czas wypełniony bajkami i baśniami. Jedną z atrakcji tego wieczoru było spotkanie dzieci z Bajem, który opowiedział im baśń o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Podczas słuchania baśni dzieci zamieniły się w krasnoludki, ptaszki, księcia i królewnę. Przedszkolaki wspaniale spisały się podczas rozwiązywania zagadek związanych z bajkami i baśniami. Jednak największą atrakcją było poszukiwane skarbu przy świetle latarek. Na koniec nadszedł czas na wspólne oglądanie bajki „Kubuś Puchatek i Hefalumpy”. Podczas bajkowego wieczoru wszyscy wspaniale się bawili.

PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ WIOSNĘ

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy jest jedną z przedszkolnych atrakcji długo wyczekiwaną przez dzieci. W dniu balu już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Podczas balu dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce, prezentowały swoje przebrania, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych i konkursach.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Zimowe zabawy

„Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła

My się zimy nie boimy i wspaniale na śniegu się bawimy.”