ZAPROSZENIE

Śladem ubiegłych lat biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas piątych szkoły podstawowej do udziału w VI edycji międzyszkolnego konkursu:

Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska

Organizatorami konkursu są: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie Filia w Lublińcu oraz biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Lublińcu.

Zadaniem uczestników jest zilustrowanie, na podstawie przekazu ustnego lub źródła pisanego, dowolnej legendy, baśni lub podania z Górnego Śląska.

Zainteresowanych uczniów proszę o dostarczenie prac do 20 października br. osobiście (w godzinach pracy biblioteki)

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zapraszam serdecznie!!!

Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska

oraz biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Lublińcu.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zapraszam serdecznie!!!