"Wyloguj się do życia" - konkurs

W ramach Programu "Wyloguj się do życia" w którym nasza szkoła bierze udział, zgłoszone zostały 3 prace naszych uczniów. Liczy się każdy głos oddany za pośrednictwem komputera, by pomóc naszym uczniom wygrać.

Należy wejść na stronę: http://www.wylogujsie.org  

 Galeria ze wszystkimi nadesłanymi pracami znajduje się w dziale Konkurs. Głosowanie Internautów rozpoczęło się 11 grudnia (środa) o godzinie 12:00, a zakończy 17 grudnia (wtorek) o godzinie 12:00

 Z komputera lub dowolnego urządzenia mobilnego można oddać jeden głos na dobę. Każdy głos zwiększa szanse klasy na znalezienie się w finałowej piątce prac. Spośród pięciu najwyżej ocenionych przez internautów prac, konkursowe Jury wyłoni zwycięzcę. Nagrodą główną dla autorów najlepszej pracy jest trzydniowa wycieczka w Polsce.