Szkoła pamięta

W dniu 25 października 2019r. nasza szkoła włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Uczniowie klasy Vb w trakcie zajęć regionalnych posprzątali grób polskich żołnierzy, którzy zginęli podczas II wojny światowej, a następnie złożyli wykonane przez uczniów klasy IVa stroiki z żywych kwiatów. Aby złożyć hołd poległym bohaterom uczniowie innych klas wraz z wychowawcami także odwiedzili grób żołnierzy i zapalili znicze. Nie zapomnieli też o grobach zmarłych nauczycieli naszej szkoły, gdzie również zapalili światełka.