JUBILEUSZ 60-LECIA SZKOŁY W BORONOWIE

8 czerwca 2019 r. odbył się Jubileusz 60-lecia Szkoły w Boronowie. Był to dzień pełen dobrych emocji, radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji.

Uroczystość jubileuszowa zgromadziła liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, absolwentów, przyjaciół i partnerów Szkoły.

W ramach obchodów jubileuszowych zorganizowane zostały wystawy prac uczniów, zdjęć z realizowanych w ostatnich latach projektów międzynarodowych, makiety szkoły, został posadzony "Jubileuszowy Dąb Wolności" oraz zakopana kapsuła czasu z listami i pamiątkami uczniów i gości. Uczniowie szkoły zaprezentowali liczne występy artystyczne.

Gala Jubileuszowa uświetniona została występami artystów takich jak: zespół wokalno -instrumentalny Special-Alldęte, zespół folklorystyczny "Boronowianie", Mona Lisa oraz zespół raperów "Rymcerze".

Oprócz ciepłych i serdecznych słów uznania otrzymaliśmy liczne prezenty: telewizor, drukarkę, książki: "Sztuka i rękodzieło ludowe w Europie", "Oblicza leśnej krainy", "Historia Polski. Tysiąc lat burzliwych dziejów", "Rzeki Świata. Zachwycające oblicze natury", "Encyklopedia Zwierząt Świata", gry planszowe: "5 sekund", "Ruletka", pamiątkowe tabliczki, kronikę oraz kwiaty.

ZA ŻYCZLIWE SŁOWA I PREZENTY BARDZO DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja szkoły