Zapraszamy na nową stronę internetową naszej szkoły

zpo-boronow.pl

Informacje dla rodziców dzieci przedszkolnych

Szanowni Rodzice!

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców, dziadków oraz pracowników publiczne przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych zostaje zamknięte do 15 maja br. z możliwością przedłużenia terminu. Decyzja ta została podjęta zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz z uwzględnieniem opinii Rady Rodziców. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

Informacja w sprawie ogłoszenia wyników XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy, że z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju prace komisji konkursowej XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Twój talent szansą na lepszy świat" zostały zawieszone. Z tego powodu ogłoszenie wyników nastąpi po ustaniu zagrożenia.

Pamiętamy o biorących udział w konkursie ósmoklasistach i zapewniamy, że wyniki zostaną ogłoszone przed rekrutacją do szkół ponadpodstawowych. Prosimy o śledzenie aktualności na stronie!

Obsługa zdalna petentów

Bezpośrednia obsługa petentów
w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
zawieszona do odwołania

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusa, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, aby minimalizować bezpośrednie kontakty międzyludzkie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców - Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie będzie obsługiwać petentów zdalnie - telefonicznie pod nr tel. 34 3539 289 i drogą komunikacji elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od dnia 16.03.2020 r. aż do odwołania.

W przypadku konieczności pozostawienia w szkole dokumentów prosimy o użycie dzwonka i zaczekanie na osobę, która je odbierze. Prosimy o niewchodzenie na teren budynku szkoły!